Lampa retro nocna 34 cm Grosseto

1 295,00 zł
Brutto
Posiadamy certyfikat potwierdzający właściwości zdrowotne lampy z bursztynem. Wszystkie bursztyny użyte są naturalne i powstały na wybrzeżu Bałtyku i niektóre z nich dodatkowo posiadają inkluzję, czyli owada zastygłego w żywicy miliony lat temu.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nastrojowa lampka nocna

W modelu lampy Grosseto z serii Toscana zastosowano podstawę, której charakterystyczny kształt sprawia, że lampa na pierwszy rzut oka prezentuje się niezwykle, zwłaszcza w zestawieniu ze szklano – bursztynową mozaiką, w której elementy połączono za pomocą efektownej metaloplastyki.

Zastosowanie nocnej lampki Grosseto

Podobnie jak wszystkie lampy stojące z serii Toscana została dokładnie wyważona i precyzyjnie wykonana, dzięki czemu jej pozycja zawsze jest stabilna, a sama lampa może służyć nam całymi latami. Delikatny kształt klosza świetnie pasuje do klasycznych aranżacji, lampa daje nastrojowe, rozproszone światło sprzyjające relaksowi.

Naturalny bursztyn bałtycki

W produkcji wykorzystano bursztyn bałtycki (inna nazwa to jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku. Może znajdować się w nim inkluzja, czyli ciało obce (np. zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza), dzięki czemu zwiększa się jego atrakcyjność.

Właściwości zdrowotne lamp z bursztynem

Wszystkie lampy naszej firmy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Parametry lampki nocnej Grosseto

  • Masa bursztynu: około 65 gram
  • Wysokość lampki nocnej: 37 cm
  • Całkowita waga produktu: 2,200 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 12 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 18 cm
B1-18/15

Opis

Średnica
16 - 20 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
41 - 100 gram

Specyficzne kody