Karafka do whisky z bursztynem

300,00 zł
Brutto
Udany prezent dla miłośników bursztynowego trunku. Karafka do whisky z grubym i solidnym dnem, ze zdobieniami wykonanymi z naturalnego bursztynu - wybierz ekskluzywne szkło z bursztynem

Idealny pomysł na prezent dla konesera whisky

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Karafki do whisky to wyjątkowo ekskluzywne artykuły dekoracyjne do domu - wspaniałe eleganckie i zawsze w dobrym stylu. My oferujemy Państwu karafki wyjątkowe, piękne i oryginalne – ponieważ zdobione są bursztynem.

Zdobienia z bursztynu bałtyckiego

Nasze karafki z ręcznie wykonanymi zdobieniami tworzone są ze szczególną starannością. Każda z nich zrobiona jest z wysokiej jakości szkła z bursztynem. Wykorzystywane przez nas kamienie to prawdziwy bałtycki bursztyn naturalny, który powstał od 35 do 50 mln lat temu. Tworząc karafki zawsze wybieramy te najcenniejsze okazy. Te elementy sprawiają, ze każda nasza karafka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju

Szlifujemy bursztyny ręcznie

Starannie wybrane bursztyny są szlifowane, a następnie wkomponowane w szkło przez wybitnych gdańskich artystów, którzy szczególnie dbają o walory estetyczne i artystyczne swoich produktów.

Wyjątkowa karafka do whisky , idealna na prezent

Wszystko to sprawia, że nasza karafka to wyjątkowy i niepowtarzalny element dekoracyjny, wspaniały pomysł na prezent ślubny i każdą inną wyjątkową okoliczność. Nasze szkło zdobione bursztynem to idealny podarunek - zawsze, gdy chcesz pokazać, jak bardzo zależy ci na osobie obdarowywanej.

Parametry karafki z bursztynem do whisky

  • Waga 1,300 kg
  • Wysokość karafki do whisky: 215 mm, średnica 215 mm
  • Pojemność: 750 ml
  • Masa Bursztynu 17 gram
  • Karafka do whisky z grubym i solidnym dnem
  • Idealny pomysł na prezent dla konesera whisky
81D2-201D3

Opis

Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody