Karafka ze zdobieniami bursztynowymi do likieru, nalewek

345,00 zł
Brutto
Elegancki prezent dla smakoszy likierów i nalewek. Karafka ze zdobieniami z bursztynu naturalnego została wykonana ręcznie i bezsprzecznie jest to produkt unikatowy, skierowany do osób ceniących luksus.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Parametry karafki do likieru i nalewek z bursztynem

Nalewki i likiery – słodkie, owocowe, ziołowe i te o korzennym aromacie, podawane koniecznie w szklanych i wysokich karafkach zazwyczaj po posiłku, często jako tzw. digestif . Są wspaniałym zamknięciem uroczystej kolacji czy obiadu. Nasze wysokie, 36 centymetrowe karafki zdobione bursztynem dodadzą elegancji i szyku takiej uroczystości stanowiąc jej niewątpliwą ozdobę. Dodatkowo są to przepiękne artykuły dekoracyjne do domu i każdej innej przestrzeni.

Parametry karafki do likieru i nalewek z bursztynem

Nasze karafki to najwyższej jakości szkło z bursztynem, który pięknie mieni się złotą barwą, otoczony delikatnymi, ażurowymi, wykonanymi ręcznie zdobieniami z cyny i miedzi. To niezwykła ozdoba każdej przestrzeni. Bursztyn bowiem jest kamieniem pięknym, oryginalnym, zmieniającym barwy pod wpływem światła, powietrza, czy zmiany temperatury. Do karafek używamy jedynie naturalnego bursztynu bałtyckiego. Nasi gdańscy artyści dokładają wszelkich starań, by wydobyć i podkreślić jego walory w oferowanych przez nas karafkach. Dzięki temu to wspaniała ozdoba domu i rewelacyjny prezent na ślub, rocznicę i każdą inną okazję.

Parametry karafki do likieru i nalewek z bursztynem

  • Waga 1,700 kg
  • Wysokość karafki 28.5 cm
  • Pojemność karafki: 1000 ml
  • Masa Bursztynu około 20 gram
  • Ręcznie wykonane zdobienia z bursztynu
14CF-1356B

Opis

Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody