• -10%

Kieliszki do Prosecco z bursztynem - prezent z Gdańska

229,00 zł
206,10 zł Zniżka 10%
Brutto
Zdobione srebrem kieliszki z bursztynem pakowane są w eleganckie i oryginalne opakowanie, na którym przedstawiono panoramę Gdańska. Dzięki temu ten wyjątkowy zestaw kieliszków wraz z pięknym pudełkiem to idealna pamiątka z Gdańska czy generalnie znad morza.

Idealny prezent znad morza

Zdobienie
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kieliszki do Prosecco z bursztynem – idealny prezent znad morza

Piękna i słoneczna pogoda oraz starania pomorzan sprawiają, że Polacy coraz częściej decydują się na wakacje nad Bałtykiem. Wyjątkowe, szerokie plaże i złoty, delikatny piasek czynią wypoczynek nad polskim morzem wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Dodatkowo ekskluzywne hotele coraz liczniej pojawiające się w nadbałtyckich kurortach przyciągają turystów biznesowych przyjeżdżających na organizowane tu rozliczne targi i konferencje.
Co podarować naszym bliskim po cudownych wczasach nad Bałtykiem? Jak podziękować członkom konferencji za wystąpienie czy owocną współpracę? Jaki prezent z Gdańska czy innego nadmorskiego kurortu wybrać?

Prezent z bursztynem bałtyckim

Niewątpliwym skarbem Bałtyku jest czarujący swą miodową barwą Bursztyn a kieliszki do Prosecco zdobione tym cennym kruszcem to nie tylko świetny pomysł na prezent ale i pamiątka z bursztynem, dzięki której, pijąc delikatne wino musujące, wspomnimy gorące, nadmorskie lato, czy zespół wspaniałych ludzi, z którymi wspólnie pracowaliśmy. Warto tu zaznaczyć, że zdobione srebrem kieliszki z bursztynem pakowane są w eleganckie i oryginalne opakowanie, na którym przedstawiono panoramę Gdańska. Dzięki temu ten wyjątkowy zestaw kieliszków wraz z pięknym pudełkiem to idealna pamiątka z Gdańska czy generalnie znad morza. Nie bez znaczenie jest też fakt, że każde opakowanie zdobione jest również od wewnątrz, gdzie wydrukowana została skala słodkości Prosecco wraz z prostą instrukcją, która pomoże dobrać odpowiedni rodzaj tego wyjątkowego wina musującego do serwowanych dań.

Zdobienia kieliszków srebro z bursztynem

Decydując się na ten ekskluzywny prezent z bursztynem klient może wybrać jedną z dwóch opcji zdobień na eleganckie i proste w formie kieliszki do szampana. Pierwsze, klasyczne, zakończone jest listkiem a dodatkowo udekorowane jantarem. Drugie ma bardziej nowoczesny charakter - to delikatna srebrna wstążka z bursztynem u podstawy, która oplata nóżkę kieliszka.
Niezależnie od okazji wyjątkowe i unikalne kieliszki z bursztynem wraz z oryginalnym i artystycznym opakowaniem to wspaniały prezent i rewelacyjna pamiątka ciesząca wzrok, dzięki której każde Prosecco smakuje jeszcze lepiej.
  • Komplet 2 kieliszków do prosecco, szampana
  • Eleganckie opakowanie - panorama Gdańska
  • Kamienie używane do produkcji kieliszków to naturalne i nieszlifowane bursztyny bałtyckie
  • Zdobienie ze srebrem próby 925
  • Do wyboru dwa zdobienia kieliszków: z listkiem lub morskie
  • Zdobienia wykonywane ręcznie przez gdańskich artystów
  • UWAGA: kształ i kolor bursztynu może się różnić od przedstawionego na zdjęciu
0660042739025

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody