Lampa nocna szklana z bursztynem 31 cm Monza

1 795,00 zł
Brutto
Lampka Monza z klasyczną podstawą idealnie sprawdzi się pomieszczeniach wywodzących się z tradycji, zwyczajów i z historią. Jej dodakowym atutem jest stosunkowo duża ilość bursztynu zużytego do zdobień, a tym samym posiada znaczne właściwości zdrowotne. 
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nocna lampka polecana do pomieszczeń klasycznych

Druga wersja lampy Monza różni się od pierwszej kształtem podstawy. Podstawa, pochodząca z jednej z najlepszych polskich odlewni, została wykonana z mosiądzu i przedstawia, trzymającą się lampy kobietę – w zestawieniu z charakterystyczną dla serii Lombardia metaloplastyką i dużą ilością bursztynu użytego w kloszu (około 160 g) całość prezentuje się niezwykle efektownie, choć jest zarazem na tyle subtelna, aby dało się ją wykorzystać w ciekawych aranżacjach.

Certyfikat cechu bioenergoterapeutów

Lampa jest dobrze wyważona, a jej pozycja zawsze pozostaje stabilna. Produkt cechuje się niezawodnością i trwałością, został zaprojektowany do użycia z żarówką o mocy 40 W. Wszystkie lampy naszej firmy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów.

Bałtycki burszyn naturalny w zdobieniach lampki nocnej

W produkcji lampy zastosowano bursztyn bałtycki (jantar). Powstał około 35-50 mln lat temu u wybrzeży Bałtyku. W bursztynie może znajdować się ciało obce, czyli inkluzja (np. zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza), dzięki czemu zwiększa się jego atrakcyjność.
Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Parametry nocnej lampki Monza2

  • Masa bursztynu: około 160 gram
  • Wysokość lampki nocnej: 31 cm
  • Całkowita waga produktu: 1,200 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 9 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 14 cm
B2-14/11

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody