Lampa sople bursztynowe 52 cm Bergamo

4 845,00 zł
Brutto
Lampa z bursztynem Bergamo 2, mimo odważnego i oryginalnego wyglądu, jest na tyle subtelna, aby bez problemu wkomponować się w klasyczny wystrój pomieszczenia. W kloszu lampy użyto znacznej ilości bursztynu, co wpływa znacząco nie tylko na wygląd ale również na właściwości zdrowotne lampy.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Efektowna lampa z wykorzystaniem naturalnego bursztynu

Podstawa drugiej wersji lampy Bergamo wykorzystuje niezwykle efektowny motyw trzymającej się lampy kobiety. Zarówno mosiężna podstawa, jak i cała lampa, zostały wykonane z imponującą precyzją i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz dopracowanego i atrakcyjnego wizualnie wzornictwa. W kloszu lampy użyto znacznej ilości bursztynu, który za pomocą miedzianego drutu zatopionego w cynie został połączony z jasnym szkłem, tworząc magiczne połączenie i niepowtarzalną mozaikę.

Bursztyn z inkluzją, czyli ciałem obcym zatopionym w żywicy

Do produkcji lampy wykorzystano naturalny bursztyn bałtycki, powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego. We współczesnej nauce najbardziej popularny jest pogląd, że bursztyn bałtycki powstał z żywicy drzewa o nazwie modrzewnik.
W bursztynie może znajdować się inkluzja, czyli ciało obce. Ciałem może być zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza, dzięki czemu nabiera on wyjątkowego wyglądu i zwiększa się jego atrakcyjność.

Abażury z bursztynem wykonywane ręcznie przez gdańskich rzemieślników.

Lampy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Oprócz lamp z bursztynu w naszej ofercie są także witraże i szkło użytkowe z bursztynem (np. szklanki, karafki, kieliszki).
Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Parametry lampy z bursztynem Bergamo 2

  • Masa bursztynu: około 460 gram
  • Wysokość lampy z bursztynem  52 cm
  • Całkowita waga produktu: 3,600 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 13 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 25 cm
B2-25/18

Opis

Średnica
21 - 30 cm
Wysokość
41 - 60 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody