Lampa witrażowa do salonu 52 cm Firenze 2

1 550,00 zł
Brutto
Lampa, która nie tylko sprawdzi się w szlachetnych i klasycznych wnętrzach. My widzmy ją równiż dumnie stojącą na kamiennym kominku czy blacie. Do produkcji lampy wykorzystano naturalny bursztyn bałtycki (jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Podstawą lampy jest piękna i silna kobieta

Inna wersja lampy Firenze to połączenie charakterystycznej dla serii Toscana stylistyki z mlecznobiałym szkłem, metaloplastyką i wkomponowanymi w klosz kawałkami bursztynu, z podstawą, w kształcie trzymającej się lampy kobiety. Klosz ma kształt półkola, sylwetka lampy jest bardzo zgrabna.

Zastosowanie klasyczne i szlachetne wnętrza

Model ten świetnie sprawdza się w klasycznie urządzonych wnętrzach, dając przyjemnie rozproszone światło. Abażur o średnicy 25 cm i ponad półmetrowa wysokość stawiają ten model w gronie lamp o średnim rozmiarze. Firenze sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu mieszkalnym, biurowym zwłaszcza tam, gdzie zależy nam na odpowiednim nastroju.

Życie bałtyku zastygłe w żywicy

Do produkcji lampy wykorzystano naturalny bursztyn bałtycki (jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego. Może znajdować się w nim inkluzja, czyli ciało obce (np. zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza), dzięki czemu zwiększa się jego atrakcyjność.

Certyfikat cechu bioenergoterapeutów

Lampy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Parametry lampy z bursztynem Firenze2

  • Masa bursztynu: około 80 gram
  • Wysokość lampki: 52 cm
  • Całkowita waga produktu: 3,600 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 13 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 25 cm
B1-25/18

Opis

Średnica
21 - 30 cm
Wysokość
41 - 60 cm
Masa bursztynu
41 - 100 gram

Specyficzne kody