Lampa z burszynem na biurko 34 cm Treviso

2 480,00 zł
Brutto
Bursztyn nadaje światłu ciepłą i przyjemną barwę. Nastrojowe i delikatne oświetlenie lamp bursztynowych wzmacnia wrażenie przytulności oraz spokoju. Podobno też zwiększa potrzebę kontaktu z innymi i poprawia samopoczucie.

Lampa - ciepło i elegancja pełne szyku i blasku!

Szukasz niezwykłego przedmiotu, który ozdobi pomieszczenie nadając mu jednocześnie charakteru i dobrej aury? Proponujemy Ci piękną i mosiężną lampę z bursztynowym abażurem!
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Właściwości zdrowotne bursztynu

Bursztyn to kamień wiecznie żywy. Pod wpływem powietrza, światła czy wahań temperatury zmienia swoją barwę i jej natężenie. Właściwości te sprawiają, że staje się idealnym materiałem przy tworzeniu lamp. Amber nadaje światłu ciepłą i wyjątkowo przyjemną barwę. Nastrojowe i delikatne oświetlenie wzmacnia wrażenie przytulności oraz spokoju. Podobno też zwiększa potrzebę kontaktu z innymi i poprawia samopoczucie.
Dodatkowo uważa się też, że bursztyn nadaje pomieszczeniom i osobom go noszącym pozytywnej energii i harmonii. Zawarte w nim jony ujemne korzystnie wpływają na organizm. Amber niszczy też wolne rodniki. Wszystkie te wspaniałe właściwości zamknięte są w naszej lampie, co potwierdza posiadany przez nas certyfikatem cechu bioenergoterapeutów.

Lampy bursztynowe wykonywane ręcznie przez gdańskich artystów.

Wykorzystywany do naszych lamp bursztyn to sukcynit, czyli naturalny bursztyn bałtycki, który powstał 35-40 milionów lat temu z zastygającej żywicy drzewa iglastego. Kamień poddany jest tylko obróbce naturalnej, która nie zmienia jego naturalnych właściwości. Tak przygotowane i oszlifowane bursztyny owijane są taśmą miedzianą i łączone przez gdańskich artystów tworząc unikatowy i piękny klosz o średnicy mierzącej 12 cm.
Abażur łączony jest z certyfikowaną podstawą firmy „Janusz Mróz”, która wykonana jest z mosiądzu, patynowanego, w zależności od życzenia klienta na kolor ciemnozielony lub brązowy.
Tak powstała lampa mierzy 34 cm. Wykonana została metodą rzemiosła artystycznego i posiada certyfikat elektryczny. Stanowi niewątpliwą ozdobę każdego pomieszczenia, niezależnie bowiem od tego, czy jest oświetlona, czy zgaszona prezentuje się wspaniale, roztacza elegancką i pełną ciepła atmosferę.

Parametry bursztynowej lampy Treviso

  • Masa bursztynu: około 195 gram
  • Wysokość lampy z bursztynem  34 cm
  • Całkowita waga produktu: 2,200 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Podstawa mosiężna
  • Średnica abażuru z bursztynem: 12 cm
B-12-22

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody