Lampka bankierska z bursztynem 31 cm Monza

1 915,00 zł
Brutto
Lampy z bursztynem bałtyckim posiadają właściwości zdrowotne, potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Lampa nocna Monza została zaprojektowana do pracy z żarówką o mocy 40 W.

Bezpieczeństwo transportu lamp i dostawy

Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Podstawa lampy smukła i stabilna

Monza to niewielka lampa, która świetnie nadaje się na stół lub biurko. Doskonałej jakości mosiężna podstawa gwarantuje stabilną pozycję i świetnie współgra z estetyczną koncepcją klosza, w którym wykorzystano połączenie bursztynu, szkła oraz miedzianego drutu zatopionego w cynie – zestawienie to jest przez nas często wykorzystywane i bardzo lubiane przez naszych klientów.
Gwarantujemy nie tylko doskonałą jakość i niezawodność lampy, lecz również to, że okaże się ona bardzo pomocna w stworzeniu wymarzonego nastroju w pomieszczeniu. Oryginalny design sprawia, że model ten świetnie nadaje się do wykorzystania w odważnych aranżacjach.

Bałtycki bursztyn z inkluzją

Zastosowany w produkcji lampy bursztyn to bursztyn bałtycki (jantar). Powstał około 35-50 mln lat temu u wybrzeży Bałtyku i jest jednym z wielu rodzajów bursztynu. W bursztynie może znajdować się inkluzja, czyli ciało obce (np. zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza), dzięki czemu zwiększa się jego atrakcyjność i niepowtarzalność.
Wszystkie lampy naszej firmy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów.

Parametry lampy Monza z bursztynem

  • Masa bursztynu: około 160 gram
  • Wysokość lampki nocnej: 31 cm
  • Całkowita waga produktu: 1,500 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 10 cm
  • Średnica abażura z bursztynem: 14 cm
B2-14/2

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody