Lampka biurkowa tiffany 52 cm Firenze

1 345,00 zł
Brutto
Elegancka lampka biurkowa z bursztynem o solidnej, mosiężnej podstawie dopełnia wnętrze gabinetów i salonów. Bursztyny użyte w lampie to naturalne bursztyny bałtyckie, które mogą zawierać inkluzje.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Abażury do lamp to połączenie mlecznego szkła z bursztynem

Niezwykłość lampy Firenze polega na połączeniu designu charakterystycznego dla serii Toscana z efektownym kształtem mosiężnej podstawy, przedstawiającej dwa zwrócone do siebie ptaki. Wzór ten jest niezwykle interesujący i świetnie sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, w których jednak nie brak odważnych rozwiązań.

Bursztynowa lampa do biura, kancelarii

Lampa jest dość masywna, waży ponad 3 kg i mierzy ponad 50 cm. Z powodzeniem możemy wykorzystać ją jako uzupełniające źródło światła – za jej pomocą da się uzyskać nastrojowy efekt, który sprzyja relaksowi. Dzięki żarówce o mocy 40 W i dokładnemu wykonaniu lampa jest skuteczna i niezawodna. Przepięknie zaprezentuje się w gabinetach, salonach, holach czy hotelach.

Klosz lampy może zawierać bursztyny z inkluzją

Do produkcji lampy wykorzystanonaturalny bursztyn bałtycki (inna nazwa to jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego. W bursztynie może znajdować się inkluzja, czyli ciało obce (zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza), dzięki czemu nabiera on wyjątkowego wyglądu i zwiększa się jego atrakcyjność.

Certyfikaty lampy z bursztynem

Lampy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Oprócz lamp z bursztynu w naszej ofercie znaleźć można również szkło użytkowe z bursztynem (np. szklanki, karafki, kieliszki). Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Lampka biurkowa z bursztynem Firenze

  • Masa bursztynu: około 80 gram
  • Wysokość lampki na biurko: 52 cm
  • Całkowita waga produktu: 3,300 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Podstawa mosiężna o średnicy: 15 cm
  • Średnica abażura z bursztynem: 25 cm
  • Uwaga: Klosze do lamp mogą się różnić od zaprezentowanej lampki na zdjęciu
B1-25/17

Opis

Średnica
21 - 30 cm
Wysokość
41 - 60 cm
Masa bursztynu
41 - 100 gram

Specyficzne kody