Lampka bursztynowa nocna 34 cm Treviso

1 660,00 zł
Brutto
Połączenie pięknego, bursztynowego abażuru, mosiężnej podstawy i mocy samego kamienia sprawia, że lampy AmberLove są wyjątkową ozdobą wszelkich pomieszczeń dodając im charakteru i nadając wyjątkowego blasku i światła.

Napełnij swój dom ciepłym światłem bursztynu!

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Każdy z nas wie, jak duże znaczenie ma światło i jego brawa dla wyglądu wnętrz i nastroju osób w nich przebywających. Ciepłe i delikatne światło wzmacnia wrażenie przytulności oraz spokoju. Podobno też zwiększa potrzebę kontaktu z innymi i poprawia samopoczucie.
Dzięki pięknemu, bursztynowemu abażurowi nasze lampy roztaczają w pomieszczeniach właśnie takie światło i wspaniałą aurę. Nasze produkty wykonane są z prawdziwego, naturalnego bursztynu bałtyckiego, który powstał 35-50 mln lat temu. Duże i efektowne kamienie często zawierają inkluzje, czyli zatopione w bursztynie ciała obce: zwierzęta, rośliny, krople wody, czy pęcherzyki powietrza. Dzięki temu, każdy abażur jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Tworzymy lampy ręcznie dbając o każdy szczegół

Przy tworzeniu abażuru wykorzystywana jest metoda rzemiosła artystycznego. Nasi gdańscy artyści owijają oszlifowane kamienie taśmą miedzianą i łączą tworząc unikatowy i piękny klosz o dwunastu centymetrowej średnicy. Ta natomiast osadzana jest na mosiężnej 34 centymetrowej podstawie firmy „Janusz Mróz”, która jest patynowana w zależności od preferencji naszych klientów na brązowy lub ciemno zielony kolor. Podstawy są certyfikowane, a cała lampa posiada certyfikat elektryczny.

Posiadamy certyfikat cechu bioenergoterapeutów.

Bursztyn nazywany jest przez niektórych kamieniem życia. Zawarte w nim jony ujemne korzystnie wpływają na organizm, amber niszczy też wolne rodniki. Uważa się też, że bursztyn nadaje pomieszczeniom i osobom go noszącym pozytywnej energii i harmonii. Wszystkie te wspaniałe właściwości zamknięte są w naszej lampie. Jej właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone posiadanym przez nas certyfikatem cechu bioenergoterapeutów.
Połączenie pięknego, bursztynowego abażuru, mosiężnej podstawy i mocy samego kamienia sprawia, że nasze lampy są wyjątkową ozdobą wszelkich pomieszczeń dodając im charakteru i nadając wyjątkowego blasku i światła.

Parametry lampy z Treviso z bursztynowym abazurem

  • Masa bursztynu: około 195 gram
  • Wysokość lampy z bursztynem  34 cm
  • Całkowita waga produktu: 1,300 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 10 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 12 cm
B-12/2

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody