Lampka na biurko bursztynowa 34 cm Verona

2 050,00 zł
Brutto
Abażury tej niepowtarzalnej lampy wykonuje się w całości z bursztynu. Kamienie owijane są przez naszych gdańskich artystów taśmą miedzianą i łączone tworząc unikatowy i piękny klosz o średnicy mierzącej 14 cm.

Lampa, która olśniewa pięknem i blaskiem

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Szukasz oryginalnego i nastrojowego oświetlenia? Chcesz nadać swoim pomieszczeniom szyku i blasku? Koniecznie sprawdź ofertę naszych pięknych lamp z kolekcji Veneto.
Abażury tych niepowtarzalnych lamp wykonuje się w całości z bursztynu. Kamienie owijane są przez naszych gdańskich artystów taśmą miedzianą i łączone tworząc unikatowy i piękny klosz o średnicy mierzącej 14 cm.

Tworzymy lampy ręcznie dbając o każdy szczegół

Do produkcji naszych lamp wykorzystujemy tylko bursztyn bałtycki naturalny, zwany inaczej sukcynitem, który powstał 35 – 40 mln lat temu. Taki kamień poddawany jest jedynie obróbce mechanicznej, która nie powoduje zmian jego naturalnych właściwości.
Dodatkowo bursztyn, zwany często złotem Bałtyku cechuje się niezwykłymi właściwościami estetycznymi. To kamień wiecznie żywy, który zmienia swą barwę w zależności od zmiany wilgotności powietrza, światła czy temperatury. Dodatkowo wykorzystywane przez nas okazy często zawierają inkluzje, czyli ciała obce zatopione w bursztynie. Może to być owad, roślina, kropla wody czy powietrza. Wszystko to sprawia, że nasze abażury są niepowtarzalne i unikatowe. Nigdy nie znajdą Państwo dwóch identycznych egzemplarzy.

Posiadamy certyfikat cechu bioenergoterapeutów.

Zaznaczyć też należy, że bursztyn ma szereg właściwości prozdrowotnych. W litoterapii, pomaga m. in. przy chorobach tarczycy, gardła i reumatyzmie. Zawarte w nim jony ujemne korzystnie wpływają na organizm, nadaje pomieszczeniom i osobom go noszącym pozytywnej energii i harmonii. Amber niszczy też wolne rodniki. Te właściwości naszych lam potwierdzone są certyfikatem cechu bioenergoterapeutów.
Abażur zawieszony jest na certyfikowanej podstawie firmy „Janusz Mróz”, która wykonana została z mosiądzu patynowanego, w zależności od decyzji klienta na ciemno zielony lub brązowy kolor. Na specjalne życzenie istnieje możliwość na połączenie abażuru z inną podstawą. Nasze lampy posiadają certyfikat elektryczny.
Tak powstała lampa stanowi niewątpliwą ozdobą każdego pomieszczenia. Oświetlona rozświetli je bursztynowym blaskiem, zgaszona stanie się efektywną dekoracją.

Parametry bursztynowej lampy Verona

  • Masa bursztynu: około 205 gram
  • Wysokość lampy z bursztynem  34 cm
  • Całkowita waga produktu: 1,600 kg
  • Moc żarówki: 40 W
  • Średnica podstawy: 10 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 14 cm
B-14-2

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
101 - 500 gram

Specyficzne kody