Lampka nocna do sypialni 24 cm Livorno

815,00 zł
Brutto
Nastrojowa i filigranowa lampka nocna wykonana z naturalnego bursztynu bałtyckiego o właściwościach zdrowotnych. Abażury do lamp są unikatowe, a użycie najwyższej jakości materiału do produkcji potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nastrojowa lampka nocna z naturalnym bursztynem

Lampa Livorno to niewielka i bardzo efektowna lampa, która fantastycznie wkomponuje się do gabinetu, sypialni, salonu, holu, na biurko lub stolik nocny.
Do stworzenia klosza wykorzystano naturalny bursztyn, mleczne szkło i metaloplastykę. W efekcie powstała niezwykła mozaika, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale również gwarantuje przyjemnie rozproszone światło.

Lampy do sypialni z historią

Lampa Livorno wykorzystuje pojedynczą żarówkę o mocy 25 W, co czyni ją doskonałym uzupełniającym źródłem światła, dzięki któremu uzyskamy w pomieszczeniu dokładnie taki nastrój, o jakim marzymy. Jednocześnie lampa stanowi bardzo efektowną ozdobę, która idealnie wpisze się w klasyczną aranżację.
Bursztyn wykorzystany do produkcji nocnej lampki to najwyższej jakości, naturalny bursztyn bałtycki. W bursztynie wykorzystanym do produkcji naszych lamp może znajdować się inkluzja, czyli ciało obce. Ciałem może być zwierzę, roślina, organiczne szczątki, kropla wody, pęcherzyki powietrza… Wszystko, co zostało zatopione w bursztynie. Dzięki temu nabiera on wyjątkowego wyglądu i zwiększa się jego atrakcyjność oraz niepowtarzalność.

Certyfikat bioeneroterapeutyczny lampy

Wszystkie nasze lampy mają certyfikat elektryczny, a także właściwości zdrowotne. Zostały one potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów.
Unikatowość każdej lampy oraz użycie najwyższej jakości produktów do jej produkcji potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat.
Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.

Lampka do sypialni Livorno

  • Masa bursztynu: około 40 gram
  • Wysokość lampki nocnej: 24 cm
  • Całkowita waga produktu: 0,600 kg
  • Moc żarówki: 25 W
  • Podstawa mosiężna o średnicy: 9 cm
  • Średnica abażuru z bursztynem: 12 cm
B1-12/34

Opis

Średnica
0 - 15 cm
Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody