Lampy z bursztynami to elegancki prezent dla osób ceniących szykowny wystrój. Wykorzystujemy bursztyn bałtycki i gwarantujemy inkluzje. Lampy bursztynowe polecamy również do kancelarii, gabinetów i hoteli. Utrzymane w klasycznej stylistyce luksusowe lampy z bursztynem nadają wnętrzom wrażenie ciepła i przytulności. Są niezwykle nastrojowe, dzięki czemu korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Bałtycki jantar powstał około 35-50 milionów lat temu, w okresie intensywnego żywicowania drzew iglastych. Jest niezwykle cenny ze względu na bogactwo inkluzji, czyli zatopionych w swej strukturze owadów i roślin. Z tego względu wszelkie przedmioty zdobione bałtyckim jantarem mają niezwykłą wartość kolekcjonerską. Dostępne w naszej ofercie oświetlenie jest zatem niezwykle ekskluzywnym dodatkiem do wnętrza.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Lampka biurkowa tiffany 52... Lampka biurkowa tiffany 52...

Lampka biurkowa tiffany 52 cm Firenze

Lampka biurkowa tiffany 52 cm Firenze

Cena 1 620,00 zł
Elegancka lampka biurkowa z bursztynem o solidnej, mosiężnej podstawie dopełnia wnętrze gabinetów i salonów. Bursztyny użyte w lampie to naturalne bursztyny bałtyckie, które mogą zawierać inkluzje.
Lampka bankierska z... Lampka bankierska z...

Lampka bankierska z bursztynem 31 cm Monza

Lampka bankierska z bursztynem 31 cm Monza

Cena 1 915,00 zł
Lampy z bursztynem bałtyckim posiadają właściwości zdrowotne, potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Lampa nocna Monza została zaprojektowana do pracy z żarówką o mocy 40 W.

Bezpieczeństwo transportu lamp i dostawy

Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.
Lampka nocna do sypialni 24... Lampka nocna do sypialni 24...

Lampka nocna do sypialni 24 cm Livorno

Lampka nocna do sypialni 24 cm Livorno

Cena 815,00 zł
Nastrojowa i filigranowa lampka nocna wykonana z naturalnego bursztynu bałtyckiego o właściwościach zdrowotnych. Abażury do lamp są unikatowe, a użycie najwyższej jakości materiału do produkcji potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat.
Lampa witrażowa do salonu... Lampa witrażowa do salonu...

Lampa witrażowa do salonu 52 cm Firenze 2

Lampa witrażowa do salonu 52 cm Firenze 2

Cena 1 710,00 zł
Lampa, która nie tylko sprawdzi się w szlachetnych i klasycznych wnętrzach. My widzmy ją równiż dumnie stojącą na kamiennym kominku czy blacie. Do produkcji lampy wykorzystano naturalny bursztyn bałtycki (jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego.
Lampa retro nocna 34 cm... Lampa retro nocna 34 cm...

Lampa retro nocna 34 cm Grosseto

Lampa retro nocna 34 cm Grosseto

Cena 1 295,00 zł
Posiadamy certyfikat potwierdzający właściwości zdrowotne lampy z bursztynem. Wszystkie bursztyny użyte są naturalne i powstały na wybrzeżu Bałtyku i niektóre z nich dodatkowo posiadają inkluzję, czyli owada zastygłego w żywicy miliony lat temu.
Lampa nocna szklana z... Lampa nocna szklana z...

Lampa nocna szklana z bursztynem 31 cm Monza

Lampa nocna szklana z bursztynem 31 cm Monza

Cena 1 795,00 zł
Lampka Monza z klasyczną podstawą idealnie sprawdzi się pomieszczeniach wywodzących się z tradycji, zwyczajów i z historią. Jej dodakowym atutem jest stosunkowo duża ilość bursztynu zużytego do zdobień, a tym samym posiada znaczne właściwości zdrowotne. 
Lampa mosiądz na biurko 52... Lampa mosiądz na biurko 52...

Lampa mosiądz na biurko 52 cm Bergamo

Lampa mosiądz na biurko 52 cm Bergamo

Cena 4 720,00 zł
Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obojętny widząc tę lampę. Polecamy ją do gabinetów, salonów z wystrojem klasycznym, szykownym i z historią. Bursztyn użyty w lampie posiada inkluzję, czyli historię z przed miliona lat zatopioną w żywicy.
Lampa sople bursztynowe 52... Lampa sople bursztynowe 52...

Lampa sople bursztynowe 52 cm Bergamo

Lampa sople bursztynowe 52 cm Bergamo

Cena 4 845,00 zł
Lampa z bursztynem Bergamo 2, mimo odważnego i oryginalnego wyglądu, jest na tyle subtelna, aby bez problemu wkomponować się w klasyczny wystrój pomieszczenia. W kloszu lampy użyto znacznej ilości bursztynu, co wpływa znacząco nie tylko na wygląd ale również na właściwości zdrowotne lampy.
Lampka bursztynowa nocna 34... Lampka bursztynowa nocna 34...

Lampka bursztynowa nocna 34 cm Treviso

Lampka bursztynowa nocna 34 cm Treviso

Cena 1 990,00 zł
Połączenie pięknego, bursztynowego abażuru, mosiężnej podstawy i mocy samego kamienia sprawia, że lampy AmberLove są wyjątkową ozdobą wszelkich pomieszczeń dodając im charakteru i nadając wyjątkowego blasku i światła.

Napełnij swój dom ciepłym światłem bursztynu!

Lampka na biurko... Lampka na biurko...

Lampka na biurko bursztynowa 34 cm Verona

Lampka na biurko bursztynowa 34 cm Verona

Cena 2 500,00 zł
Abażury tej niepowtarzalnej lampy wykonuje się w całości z bursztynu. Kamienie owijane są przez naszych gdańskich artystów taśmą miedzianą i łączone tworząc unikatowy i piękny klosz o średnicy mierzącej 14 cm.

Lampa, która olśniewa pięknem i blaskiem

Lampa z burszynem na biurko... Lampa z burszynem na biurko...

Lampa z burszynem na biurko 34 cm Treviso

Lampa z burszynem na biurko 34 cm Treviso

Cena 2 480,00 zł
Bursztyn nadaje światłu ciepłą i przyjemną barwę. Nastrojowe i delikatne oświetlenie lamp bursztynowych wzmacnia wrażenie przytulności oraz spokoju. Podobno też zwiększa potrzebę kontaktu z innymi i poprawia samopoczucie.

Lampa - ciepło i elegancja pełne szyku i blasku!

Szukasz niezwykłego przedmiotu, który ozdobi pomieszczenie nadając mu jednocześnie charakteru i dobrej aury? Proponujemy Ci piękną i mosiężną lampę z bursztynowym abażurem!