Strona główna

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw Lipari z bursztynem... Zestaw Lipari z bursztynem...

Zestaw Lipari z bursztynem do nalewek, likierów

Zestaw Lipari z bursztynem do nalewek, likierów

Cena 700,00 zł
Pięknie ozdobione bursztynem szkło to wyroby pochodzące z renomowanej huty szkła. Karafka do nalewek, likierów i kieliszki zostały ręcznie zdobione naturalnym bursztynem, cyną i miedzią. Nadają karafce i kieliszkom niepowtarzalnego charakteru, sprawiając, iż mamy o czynienia z produktem luksusowym, unikatowym i wyróżniającym się na tle innych.
Karafka z bursztynem whisky... Karafka z bursztynem whisky...

Karafka z bursztynem whisky + 6 szklanek

Karafka z bursztynem whisky + 6 szklanek

Cena 980,00 zł
Prezentujemy Państwu wspaniały zestaw do whisky i nalewek, ręcznie zdobiony naturalnym bursztynem, cyną i miedzią. Pięknie ozdobione bursztynem szkło to wyroby pochodzące z renomowanej huty szkła Krosno. Misternie wykonane zdobienia nadają karafce i szklankom niepowtarzalnego charakteru, sprawiając, iż mamy o czynienia z produktem luksusowym, unikatowym i wyróżniającym się na tle innych.
W tej eleganckiej karafce wszystkie trunki będą prezentowały się niezwykle szlachetnie.
Lampka biurkowa tiffany 52... Lampka biurkowa tiffany 52...

Lampka biurkowa tiffany 52 cm Firenze

Lampka biurkowa tiffany 52 cm Firenze

Cena 1 620,00 zł
Elegancka lampka biurkowa z bursztynem o solidnej, mosiężnej podstawie dopełnia wnętrze gabinetów i salonów. Bursztyny użyte w lampie to naturalne bursztyny bałtyckie, które mogą zawierać inkluzje.
Lampka bankierska z... Lampka bankierska z...

Lampka bankierska z bursztynem 31 cm Monza

Lampka bankierska z bursztynem 31 cm Monza

Cena 1 915,00 zł
Lampy z bursztynem bałtyckim posiadają właściwości zdrowotne, potwierdzone przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Lampa nocna Monza została zaprojektowana do pracy z żarówką o mocy 40 W.

Bezpieczeństwo transportu lamp i dostawy

Unikatowość lamp potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat. Każdy produkt jest dokładnie zabezpieczony i można go bezpiecznie transportować, nie obawiając się, że na miejsce dotrze uszkodzony.
Lampka nocna do sypialni 24... Lampka nocna do sypialni 24...

Lampka nocna do sypialni 24 cm Livorno

Lampka nocna do sypialni 24 cm Livorno

Cena 815,00 zł
Nastrojowa i filigranowa lampka nocna wykonana z naturalnego bursztynu bałtyckiego o właściwościach zdrowotnych. Abażury do lamp są unikatowe, a użycie najwyższej jakości materiału do produkcji potwierdzona jest przez sygnaturę oraz dołączony certyfikat.
Lampa witrażowa do salonu... Lampa witrażowa do salonu...

Lampa witrażowa do salonu 52 cm Firenze 2

Lampa witrażowa do salonu 52 cm Firenze 2

Cena 1 710,00 zł
Lampa, która nie tylko sprawdzi się w szlachetnych i klasycznych wnętrzach. My widzmy ją równiż dumnie stojącą na kamiennym kominku czy blacie. Do produkcji lampy wykorzystano naturalny bursztyn bałtycki (jantar), powstały 35-50 mln lat temu na wybrzeżu Bałtyku wskutek zastygania żywicy drzewa iglastego.
Lampa retro nocna 34 cm... Lampa retro nocna 34 cm...

Lampa retro nocna 34 cm Grosseto

Lampa retro nocna 34 cm Grosseto

Cena 1 295,00 zł
Posiadamy certyfikat potwierdzający właściwości zdrowotne lampy z bursztynem. Wszystkie bursztyny użyte są naturalne i powstały na wybrzeżu Bałtyku i niektóre z nich dodatkowo posiadają inkluzję, czyli owada zastygłego w żywicy miliony lat temu.
Lampa nocna szklana z... Lampa nocna szklana z...

Lampa nocna szklana z bursztynem 31 cm Monza

Lampa nocna szklana z bursztynem 31 cm Monza

Cena 1 795,00 zł
Lampka Monza z klasyczną podstawą idealnie sprawdzi się pomieszczeniach wywodzących się z tradycji, zwyczajów i z historią. Jej dodakowym atutem jest stosunkowo duża ilość bursztynu zużytego do zdobień, a tym samym posiada znaczne właściwości zdrowotne. 
Lampa mosiądz na biurko 52... Lampa mosiądz na biurko 52...

Lampa mosiądz na biurko 52 cm Bergamo

Lampa mosiądz na biurko 52 cm Bergamo

Cena 4 720,00 zł
Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obojętny widząc tę lampę. Polecamy ją do gabinetów, salonów z wystrojem klasycznym, szykownym i z historią. Bursztyn użyty w lampie posiada inkluzję, czyli historię z przed miliona lat zatopioną w żywicy.
Lampa sople bursztynowe 52... Lampa sople bursztynowe 52...

Lampa sople bursztynowe 52 cm Bergamo

Lampa sople bursztynowe 52 cm Bergamo

Cena 4 845,00 zł
Lampa z bursztynem Bergamo 2, mimo odważnego i oryginalnego wyglądu, jest na tyle subtelna, aby bez problemu wkomponować się w klasyczny wystrój pomieszczenia. W kloszu lampy użyto znacznej ilości bursztynu, co wpływa znacząco nie tylko na wygląd ale również na właściwości zdrowotne lampy.
Zestaw kieliszków do... Zestaw kieliszków do...

Zestaw kieliszków do likieru z bursztynem (6...

Zestaw kieliszków do likieru z bursztynem (6 sztuk)

Cena 365,00 zł
Elegancki alkohol trzeba pić elegancko! Zestaw zawiera 6 sztuk zdobionych bursztynem kieliszków na wysokiej stópce i stanowi trafiony prezent na urodziny miłośnika nalewek lub likierów. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Karafka ze zdobieniami... Karafka ze zdobieniami...

Karafka ze zdobieniami bursztynowymi do...

Karafka ze zdobieniami bursztynowymi do likieru, nalewek

Cena 345,00 zł
Elegancki prezent dla smakoszy likierów i nalewek. Karafka ze zdobieniami z bursztynu naturalnego została wykonana ręcznie i bezsprzecznie jest to produkt unikatowy, skierowany do osób ceniących luksus.