Zestawy prezentowe z naturalnym bursztynem bałtyckim. Kieliszki do szampana, prosecco zdobione ręcznie i zapakowane w prezentowe opakowanie. Oferujemy zestawy pamiątkowe znad morza z panoramą Gdańska, jak również opakownie prezentowe dostosowane do różnych okoliczności: prezent na urodziny, rocznicę lub prezent ślubny. Niezależnie od tego, jaki zestaw wybierzemy, będzie to wyjątkowy podarunek, a kieliszki staną się pamiątką ważnych i wspólnie spędzonych chwil.
# kieliszki z bursztynem, # kieliszki do prosecco, # prezent z bursztynem, # pamiątka z bursztynem, # pomysł na prezent,# prezent ślubny,# ozdobne szkło,# szkło z bursztynem,# oryginalny prezent
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Kieliszki do Prosecco z... Kieliszki do Prosecco z...
  • -10%

Kieliszki do Prosecco z bursztynem - prezent z...

Kieliszki do Prosecco z bursztynem - prezent z Gdańska

Cena podstawowa 229,00 zł -10% Cena 206,10 zł
Zdobione srebrem kieliszki z bursztynem pakowane są w eleganckie i oryginalne opakowanie, na którym przedstawiono panoramę Gdańska. Dzięki temu ten wyjątkowy zestaw kieliszków wraz z pięknym pudełkiem to idealna pamiątka z Gdańska czy generalnie znad morza.

Idealny prezent znad morza

Kieliszki do Prosecco z... Kieliszki do Prosecco z...
  • -10%

Kieliszki do Prosecco z bursztynem - opakowanie...

Kieliszki do Prosecco z bursztynem - opakowanie prezentowe

Cena podstawowa 229,00 zł -10% Cena 206,10 zł
Ten przepiękny i gustowny zestaw to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy czy rocznicowy – niezwykły oraz niepowtarzalny, bo zdobiący kieliszki cenny, miodowej barwy kruszec to naturalny, nieszlifowany bursztyn bałtycki.

Wyjątkowy i elegancki pomysł na prezent