Szklana misa ozdobna z bursztynem

480,00 zł
Brutto
Misa szklana z bursztynem to oryginalny prezent na urodziny babci, mamy, unikatowy prezent ślubny. Eleganckie zdobienia misy zostały wykonane ręcznie przez gdańskich artystów. krórzy dbają o każdy szczegół. Szklane misy ozdobne mają wyjątkowe walory estetyczne i artystyczne.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Elegancka dekoracja salonu

W Amber Love wiemy, jak ważne są artykuły dekoracyjne do domu, to one nadają charakteru i stylu ozdabianej przestrzeni. Nasza misa dekoracyjna to właśnie taki idealny element, który upiększy każde pomieszczenie nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Orginalny prezent na ślub, czy inną okazję

Delikatne szkło pochodzące z renomowanej huty szkła Krosno, w kompozycji z ręcznymi zdobieniami z bursztynu zatopionego w cynie i miedzi tworzy niezwykłe formy – gustowne i estetyczne zarazem. Nasi gdańscy artyści dbają o każdy szczegół, dzięki czemu <b mają wyjątkowe walory estetyczne i artystyczne.  

Zdobienia misy wykonane z natualnego bursztynu

 Kamienie wykorzystywane do produkcji naszych mis to prawdziwe bałtyckie bursztyny naturalne powstałe z zastygającej żywicy drzewa iglastego. To dzięki nim nasze misy ozdobne są tak oryginalne. Bursztyn bowiem, to kamień „wiecznie żywy”, który zmienia swą barwę pod wpływem światła, czy wilgotności powietrza, dzięki czemu każdego dnia jest inny, a wykończona nim naczynie wyjątkowo oryginalne. W tak zdobionej misie dekoracyjnej każde jabłko wygląda jak rajski owoc o niebywałym smaku, a każda przestrzeń staje się piękniejsza.
Misa szklana z bursztynem to oryginalny prezent na urodziny babci, mamy, unikatowy prezent ślubny.

Parametry misy zdobionej bursztynem

  • Waga 2,700 kg
  • Wysokość 14 cm
  • Średnica 28 cm
  • Masa Bursztynu 12 gram
#misa szklana z bursztynem, #ozdobna misa z bursztynem, #orginalny prezent, #pomysł na prezent, #prezent ślubny, #prezent z bursztynem
Paterno Mi

Opis

Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody