Szklanka do whisky zdobiony bursztynem

90,00 zł
Brutto
Zdobiona bursztynem szklanka do whisky stanowi elegancki prezent dla miłośnika tego burszynowego trunku. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Szlachetny trunek należy pić w ręcznie robionych szklankach!

Whisky, napój ekskluzywny, doceniany jest przez koneserów i amatorów dobrego alkoholu. Tak szlachetny trunek można pić tylko z równie szlachetnych kieliszków. Dlatego polecamy Państwu nasze wyjątkowe kieliszki z bursztynem. Podkreślą one wyśmienity smak i królewski charakter alkoholu. Podobno, już sama królowa Wiktoria była jego wielką miłośniczką.

W zdobieniach użyto natualnego bursztynu bałtyckiego

Kieliszki z bursztynem Amber Love wykonywane są z najwyższą precyzją i starannością. Szkło pochodzi z cenionej i znanej huty szkła Krosno. Wykorzystywane kamienie to prawdziwy bałtycki bursztyn naturalny, który powstał 35 – 50 mln lat temu z zastygającej żywicy drzewa iglastego. Szlifowany i ręcznie zdobiony cyną i miedzią przez gdańskich artystów wkomponowany jest w szkło tworząc piękne i oryginalne kieliszki – przecudne artykuły dekoracyjne do domu, które uświetnią każde przyjęcie.

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Bursztyn, to kamień magiczny, wnoszący do domu równowagę i spokój. Właśnie dlatego nasze zdobione bursztynem kieliszki na prezent ślubny, czy inną okazję to pomysł idealny. Są symbolem domowej harmonii i luksusu, będąc jednocześnie jego niewątpliwą ozdobą. 

Kieliszek do whisky zdobiony bursztynem

  • Szklanka zdobiona bursztynem 1 szt
  • Waga 0,600 kg
  • Wysokość kieliszków: 10 cm
  • Średnica bursztynu: 9 cm
  • Masa Bursztynu około 30 gram
20191022164018

Opis

Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody