Szklanki do whisky z bursztynem (zestaw 6 sztuk) na prezent

615,00 zł
Brutto
Szkło z bursztynem jest zawsze najlepsze dla „bursztynowego trunku”! Zestaw zawiera 6 sztuk zdobionych bursztynem kieliszków i stanowi trafiony prezent na urodziny miłośnika whisky. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Whisky, napój ekskluzywny, doceniany jest przez koneserów i amatorów dobrego alkoholu. Tak szlachetny trunek można pić tylko z równie szlachetnych kieliszków. Dlatego polecamy Państwu nasze wyjątkowe kieliszki z bursztynem. Podkreślą one wyśmienity smak i królewski charakter alkoholu. Podobno, już sama królowa Wiktoria była jego wielką miłośniczką.

Szlachetny trunek należy pić w ręcznie robionych kieliszkach!

Kieliszki z bursztynem Amber Love wykonywane są z najwyższą precyzją i starannością. Szkło pochodzi z cenionej i znanej huty szkła Krosno. Wykorzystywane kamienie to prawdziwy bałtycki bursztyn naturalny, który powstał 35 – 50 mln lat temu z zastygającej żywicy drzewa iglastego. Szlifowany i ręcznie zdobiony cyną i miedzią przez gdańskich artystów wkomponowany jest w szkło tworząc piękne i oryginalne kieliszki – przecudne artykuły dekoracyjne do domu, które uświetnią każde przyjęcie.

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Bursztyn, to kamień magiczny, wnoszący do domu równowagę i spokój. Właśnie dlatego nasze zdobione bursztynem kieliszki na prezent ślubny, czy inną okazję to pomysł idealny. Są symbolem domowej harmonii i luksusu, będąc jednocześnie jego niewątpliwą ozdobą. 

Parametry zestawu kieliszków z bursztynem do whisky

  • Waga 3,200 kg
  • Wysokość kieliszków: 10 cm
  • Średnica bursztynu: 9 cm
  • Masa Bursztynu około 30 gram
  • Zestaw zawiera 6 kieliszków zdobionych bursztynem
2726-6175W

Opis

Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody