Pragniemy dzielić się tym pięknem, dlatego nasze produkty to artystyczne kompozycje, w których centrum jest właśnie naturalny bałtycki bursztyn. Definitywnie znajdziesz w naszym sklepie oryginalny prezent. Szkło zdobione bursztynem, wazony oraz karafki i kieliszki zdobione tym cudnym kamieniem zwanym złotem Bałtyku. To idealny pomysł na prezent ślubny!
Szkło zdobione bursztynem dostępne w naszej ofercie zostało wykonane przez gdańskich artystów, którzy tworzą niezwykłe formy, doskonale oddające piękno i wyjątkowy charakter Złota Bałtyku. Luksusowe szkło bursztynowe to niewątpliwie ekskluzywny upominek. Oferowane przez nas zestawy zostały wykonane ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Bałtycki jantar to jeden z najbardziej wyjątkowych kamieni stosowanych w jubilerstwie i rzemiośle artystycznym. Karafki, misy czy kieliszki zdobione Złotem Bałtyku są nie tylko funkcjonalne, lecz przede wszystkim piękne, przez co zasługują na efektowne wyeksponowanie w wystroju wnętrza.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw Lipari z bursztynem... Zestaw Lipari z bursztynem...

Zestaw Lipari z bursztynem do nalewek, likierów

Zestaw Lipari z bursztynem do nalewek, likierów

Cena 700,00 zł
Pięknie ozdobione bursztynem szkło to wyroby pochodzące z renomowanej huty szkła. Karafka do nalewek, likierów i kieliszki zostały ręcznie zdobione naturalnym bursztynem, cyną i miedzią. Nadają karafce i kieliszkom niepowtarzalnego charakteru, sprawiając, iż mamy o czynienia z produktem luksusowym, unikatowym i wyróżniającym się na tle innych.
Karafka z bursztynem whisky... Karafka z bursztynem whisky...

Karafka z bursztynem whisky + 6 szklanek

Karafka z bursztynem whisky + 6 szklanek

Cena 980,00 zł
Prezentujemy Państwu wspaniały zestaw do whisky i nalewek, ręcznie zdobiony naturalnym bursztynem, cyną i miedzią. Pięknie ozdobione bursztynem szkło to wyroby pochodzące z renomowanej huty szkła Krosno. Misternie wykonane zdobienia nadają karafce i szklankom niepowtarzalnego charakteru, sprawiając, iż mamy o czynienia z produktem luksusowym, unikatowym i wyróżniającym się na tle innych.
W tej eleganckiej karafce wszystkie trunki będą prezentowały się niezwykle szlachetnie.
Zestaw kieliszków do... Zestaw kieliszków do...

Zestaw kieliszków do likieru z bursztynem (6...

Zestaw kieliszków do likieru z bursztynem (6 sztuk)

Cena 365,00 zł
Elegancki alkohol trzeba pić elegancko! Zestaw zawiera 6 sztuk zdobionych bursztynem kieliszków na wysokiej stópce i stanowi trafiony prezent na urodziny miłośnika nalewek lub likierów. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Karafka ze zdobieniami... Karafka ze zdobieniami...

Karafka ze zdobieniami bursztynowymi do...

Karafka ze zdobieniami bursztynowymi do likieru, nalewek

Cena 345,00 zł
Elegancki prezent dla smakoszy likierów i nalewek. Karafka ze zdobieniami z bursztynu naturalnego została wykonana ręcznie i bezsprzecznie jest to produkt unikatowy, skierowany do osób ceniących luksus.
Wazon szklany zdobiony... Wazon szklany zdobiony...

Wazon szklany zdobiony bursztynem Nicosia

Wazon szklany zdobiony bursztynem Nicosia

Cena 425,00 zł
Delikatne zdobienia na szklanym wazonie, wykonane z bursztynu naturalnego, nadają mu luksusowy wygląd. Takie szkło zdobione bursztynem wspaniale dopełni każdą przestrzeń nadając jej charakteru i blasku, stając się tym samym wspaniałym pomysłem na prezent na ślub, czy inną okazję.
Szklanki do whisky z... Szklanki do whisky z...

Szklanki do whisky z bursztynem (zestaw 6...

Szklanki do whisky z bursztynem (zestaw 6 sztuk) na prezent

Cena 615,00 zł
Szkło z bursztynem jest zawsze najlepsze dla „bursztynowego trunku”! Zestaw zawiera 6 sztuk zdobionych bursztynem kieliszków i stanowi trafiony prezent na urodziny miłośnika whisky. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Szklana misa ozdobna z... Szklana misa ozdobna z...

Szklana misa ozdobna z bursztynem

Szklana misa ozdobna z bursztynem

Cena 480,00 zł
Misa szklana z bursztynem to oryginalny prezent na urodziny babci, mamy, unikatowy prezent ślubny. Eleganckie zdobienia misy zostały wykonane ręcznie przez gdańskich artystów. krórzy dbają o każdy szczegół. Szklane misy ozdobne mają wyjątkowe walory estetyczne i artystyczne.