Wazon szklany zdobiony bursztynem Nicosia

425,00 zł
Brutto
Delikatne zdobienia na szklanym wazonie, wykonane z bursztynu naturalnego, nadają mu luksusowy wygląd. Takie szkło zdobione bursztynem wspaniale dopełni każdą przestrzeń nadając jej charakteru i blasku, stając się tym samym wspaniałym pomysłem na prezent na ślub, czy inną okazję.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
W prawie każdym domu znajdziemy wazony, w różnym stylu i o różnej formie. Jak inaczej wyeksponować zakupione, czy otrzymane kwiaty. Wazon to jednak nie tylko naczynie o właściwościach funkcjonalnych, ale i (a może przede wszystkim) ozdobnych. Proponowany przez nas wysoki, bo 28 centymetrowy, wazon z bursztynem odpowiedni będzie nawet dla większych kwiatów, a sam w sobie stanie się oryginalnym elementem dekoracyjnym.  

Orginalny prezent na ślub, czy inną okazję

Szkło, ze znanej huty szkła Krosno z delikatnymi zdobieniami z cyny i miedzi, w które zatopiony został bursztyn to cudowna kompozycja – gustowna i elegancka zarazem. Takie szkło zdobione bursztynem wspaniale dopełni każdą przestrzeń nadając jej charakteru i blasku, stając się tym samym wspaniałym pomysłem na prezent na ślub, czy inną okazję.  

Zdobienia wazony wykonane z natualnego bursztynu

 Kamienie zdobiące nasze wazony to naturalne bursztyny bałtyckie, które powstały 35 – 50 mln lat temu z zastygającej żywicy drzewa iglastego. Do naszych produktów wybieramy te najcenniejsze okazy, nieraz zawierające inkluzje – ciała obce zatopione w kamieniu. Mogą nimi być pęcherzyki powietrza, zwierzęta, czy rośliny. Dzięki temu nasze wazony ozdobne są unikatowe, niepowtarzalne i wyjątkowe.

Szklany wazon do kwiatów zdobiony bursztynem

  • Waga 2,300 kg
  • Wysokość wazonu z bursztynem: 28 cm
  • Masa Bursztynu 15 gram
Nicosia Ws

Opis

Wysokość
26 - 40 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody