Zestaw kieliszków do likieru z bursztynem (6 sztuk)

365,00 zł
Brutto
Elegancki alkohol trzeba pić elegancko! Zestaw zawiera 6 sztuk zdobionych bursztynem kieliszków na wysokiej stópce i stanowi trafiony prezent na urodziny miłośnika nalewek lub likierów. Wykonane ręcznie przez gdańskich artystów.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Elegancki alkohol trzeba pić elegancko!

Nalewki i likiery, alkohole z klasą, dla eleganckich pań i wytwornych panów – koniecznie podawać je trzeba w odpowiednich naczyniach. Nasze piękne kieliszki z bursztynem na długiej nóżce to wspaniałe szkoło do serwowania likierów i nalewek, w takim naczyniu każdy alkohol wygląda piękniej i smakuje lepiej.

Połączenie bursztynu i cyny

Wysokie, bo aż 16 centymetrowe kieliszki na cienkiej i delikatnej nóżce wykonane są ze szkła pochodzącego z cenionej huty szkła Krosno. Ręcznie wykonane zdobienia to dzieła najlepszych gdańskich artystów, którzy dbając o każdy szczegół i gustowność wykonania tworzą przecudne kompozycje z naturalnego bursztynu bałtyckiego, cyny oraz miedzi.

Złoty bursztyn bałtycki

Amber – kamień piękny i magiczny, napełnia dom harmonią i spokojem. Zdobione nim kieliszki to idealny pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Obdarowana nimi osoba otrzyma piękną, elegancką i przepełnioną dobrą energią pamiątkę i ozdobę. To eleganckie artykuły dekoracyjne dla domu. Spraw sobie i swoim bliskim odrobinę luksusu, i ciesz się kieliszkami z mieniącym się złotem bursztynem.

Parametry karafki z bursztynem do whisky

  • Waga 0,800 kg
  • Wysokość kieliszków: 18 cm
  • Masa Bursztynu około 10 gram
  • Zestaw zawiera 6 kieliszków zdobionych bursztynem
6BB6-6075C

Opis

Wysokość
0 - 25 cm
Masa bursztynu
0 - 40 gram

Specyficzne kody